160km

Stomílovka 

Původně to měl být pouze dárek k desátému výročí MRF, ale nějak se nám to zalíbilo a tak si z toho uděláme tradici. KHM by měl jistě radost. Pravidla a podmínky jsou jednoduché:

START

·         Pátek 10.5.2024 v Karolínce od baru v Aloha baru,  v 19:00

STYL

Jak jinak než běžecký/chodecký. A to ve stylu závodů podobných těm mým.  Dobrá zpráva je, že trasa bude značena - turisticky, ale bez zabezpečení, protože já budu spát a když nebudu spát, tak se budu starat o chod zbylých závodů. O Tebe se postarám před startem a v cíli. Vše, co si myslíš, že budeš potřebovat, si poneseš v batůžku, nebo si cestou koupíš. Je to dobrodružství, ne mistrovství. Cílem tohoto dobrodružství je zážitek z cesty a zážitek se sebou samým.  Budeš se muset spolehnout jen na sebe a nadávat jen sobě, že jsi se ztratil/a, či že ti došlo pití. 160km budeš řešit jen sebe, svoji hlavu, svoje tělo, krize, euforie, přírodu okolo a aktuální dění v tvé blízkosti......a to je krásný!

LIMIT

24hod oficiálně, ale klidně můžeš doběhnout kdy chceš, jen možná budu zase už spát.

TRASA

Jeden okruh, pestrý, vlnitý, kochací, intuitivní. 

Trasa je značena turistickými značkami a je vedena tak, aby co nejméně měnila barvu a zároveň si zachovala krásu krajiny. Celá trasa vede po turistických značkách. Převážně to jsou traily, lesní cesty, ale taky něco málo toho asfaltu.

Vřele doporučuji mít na mobilu aplikaci mapy.cz, či si do hodinek nebo do gps navigace stáhnout celou trasu a před startem jeden večer věnovat studiu trasy. Pokud nemáš hodinky, navigaci ani chytrý telefon, kup si mapu. Hospod a obchodů na trase pár je. 

Odkaz na mapy.cz zde https://mapy.cz/s/pevubonesu


POVINNÁ VÝBAVA

Povinný je pouze mobilní telefon, aby jsi  v případě opravdového ohrožení, nebezpečí o sobě mohl/a dát vědět. A taky aby jsi si mohl/a udělat nějakou tu fotku a měl/a památku :) Dále GPS tracker, který zajistíme my aby jsme tě mohli pěkně sledovat. Jinak si vem, co uznáš za vhodný. A nezapomeň peníze, budou se hodit.

OBČERSTVENÍ

Tvůj baťoh, hospody, obchody, potoky, studánky, les, dle libosti. V cíli po dokončení máš na baru all inclusive občerstvení, opět dle libosti.

PŘIHLÁŠKY

Na odkazu https://sportt.cz/register/1325

STARTOVNÝ

1000kč (triko, gps tracker, občerstvení)

VYHLÁŠENÍ

Každý kdo doběhne, bude vítězem a dostane zaslouženou odměnu

Žádné komentáře:

Okomentovat