Kontakt

Jan Venca Francke
Mácháč brothers crew
tel.: +420 733 694 574

6 komentářů:

 1. Ahoj Venco,
  mám malou poznámku ke zveřejněné trase GPS. Se stažením jsem si nevěděl rady a tak jsem požádal svého ultraranningového kolegu, který se v tom velmi vyzná, o pomoc. Zde je kopie jeho mailu:

  "Já to asi nejsem schopen přeprat. Trasa je tam uložena jako „course“ a jakýkoli pokus to uložit pod gpx příponou selhává. To co je uloženo jako „activity“ je ok a lze s tím dělat ledacos.
  Večer ještě zkusím přesunout to nejprve do hodinek nebo do gps a z nich to pak znovu vytáhnout, včera jsem se dosta domů pozdě a už jsem na to neměl morál."

  Zkuste prezentovat trasu jiným způsobem, třeba jen jako soubor GPX ke stažení, nebo vytvořte výlet na Cykloserveru, kde to jde snadno stáhnout.
  Taky to ale může být nějakou naší neznalostí, pak prosím o zveřejnění nějakého postupu pro stažení i do jiných systémů než Garmin.
  Díky, Pavel Kotúček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Pavle,

   chyba bude určitě na naší straně, já to moc nepoužívám a nikdy jsem si do Garmina nic nestahoval, takže se to pokusim napravit. Mam to i v souboru gpx, takže na tom zapracujem. Když to nepujde nakreslím to na cykloserveru. Díky za info a měj se

   venca

   Vymazat
 2. Ahoj, kde bude na trati 60km obcerstvovacka, myslim mimo prostor startu? Bude na ni jen piti, nebo i banan? Diky Vojta

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, na obcerstvovackach mimo prostor startu bude voda, kola a banan, susenka, vic potom bude v prostoru startu pri prubehu do dlasich kol.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Honzo, velké díky za super rodinný závod, jsme nadšeni a příště poběžíme zas! Simona

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, je škoda, že 10km nestartuje cca 1h před 25km, máme problém s hlídáním dítka a takhle bychom se s manželem mohli vystřídat. Zkuste o tom prosím pro další ročníky zapřemýšlet, moc děkuji. Jana

  OdpovědětVymazat